O nas
Władze
Galeria
Organizujemy
Kontakt
Doł‘cz do nas!
Najbliższe imprezy

Sponsorzy
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Warmiński Bank Spółdzielczy
Miasto Olsztyn
Powiat Olsztyński
Gmina Świątki
Gmina Jonkowo
Manor Hotel
Regeneracja Olsztyn

Aktualności

Pamięci Mistrza 19.02.2016 13:40
 
 
 
Zbliża się 23 rocznica śmierci Wicemistrza Europy w rajdach samochodowych Mariana Bublewicza.
Sympatycy Mariana zaplanowali niespodziankę dla kibiców i serdecznie zapraszają na spotkanie 20 lutego pod sarym ratuszem w Olsztynie o godzinie 12:00, skąd zaplanowany jest wspólny przejazd na cmentarz przy ulicy Poprzecznej gdzie złożone zostaną kwiaty na grobie Mistrza.
Serdecznie zapraszamy
 
Spotkanie z olsztyńskimi Dakarowcami i zakończenie sezonu 21.12.2015 13:00

Zgodnie z tradycją ostatnich lat, oficjalne zakończenie sezonu 2 Pucharu 5 Torów i Szutrowego Pucharu Automobilklubu Warmińskiego i wręczenie pucharów odbędzie się podczas przed Dakarowego spotkania. 
W tym roku spotkanie odbędzie się z "dakarowym profesorem" Krzysztofem Hołowczycem i "uczniem" Sebastianem Rozwadowskim już w najbliższy wtorek 22.12.2015 r o godzinie 18:00 w restauracji ZAKĄTKI EUROPY przy ulicy Żołnierskiej 13A w Olsztynie.

Klasyfikacja generalna 2 Pucharu 5 Torów:
1. Łukasz Markiewicz-Marcin Majewski
2. Marek Aszkiełowicz-Krzysztof Pawłowski
3. Marcin Skuracz- Magdalena Milewska

K1
1, Łukasz Ciach-Tomasz Wołkowicz
2. Krzysztof Rudzki-Agnieszka Mederska
3. Piotr Frączek-Jarosław Przyborowski

K2
1. Marcin Skuracz-Magdalena Milewska
2. Andrzej Poniewierka-Łukasz Grzywna
3. Piotr Szakal-Marcin Kaszczuk

K3
1. Krzysztof Samulewicz-Marcin Budziński
2. Łukasz Wyżlic
3. Dąbrowski Michał-Krzysztof Staszkun

K4
1. Łukasz Markiewicz-Marcin Majewski
2. Paweł Cichowski-Wojciech Rakiel
3. Marek Aszkiełowicz-Krzysztof Pawłowski

K GOŚĆ
1. Łukasz Grzywna - Andrzej Poniewierka

KJ
1. Wiktoria Kozłowska
2. Paulina Kozłowska

K Kobiet
1. Marta Grzybowska

Klasyfikacja Szutrowgo Pucharu Automobilklubu Warmińskiego 


Wyżej wymienionych zawodników jaki i oczywiście wszystkich kibiców, miłośników sportów motorowych w imieniu organizatorów - AK Mazurkiego, AK Nowomiejskiego, MSM i AK Warmińskiego - serdecznie zapraszamy
 
Kartingowy Power Stage WBS Grand Prix 21.12.2015 10:21

Zgodnie z oczekiwaniami popołudniowy Power Stage przyniósł wiele sportowych emocji. Mamy nadzieję że wszystkim kierowcą przypadł do gust i wszyscy dobrze się bawili. Poniżej galeria zdjęć z tego wydarzenia.
 
 
Wyniki 9 GP WBS BANK 21.12.2015 10:13
 
Poniżej przedstawiamy wyniki niedzielnej rywalizacji w 9 Samochodowym Grand Prix WBS BANK 2015
 
 
Kartingowy Power Stage 18.12.2015 10:50
 
 
 
Razem z olsztyńskim Torem Kormoran, wzorem warszawskiej barbórki, przygotowaliśmy Kartingowy Power Stage. O godzinie 18:00 najszybsza 10 rywalizacji samochodowej i zwycięzce klas rozpoczną rywalizację na kartingach. Wyścigi kwalifikacyjne, eliminacyjne i finałowe przyniosą niewątpliwie wiele przyjemności i wyrównanych emocji.
Dodatkowa rywalizacja na torze będzie możłiwa również dla pozostałych uczestników Grand Prix. Szczegóły podczas odbioru administracyjnego.
 
Zapraszamy 

Informacja o załodze 17.12.2015 09:42
 
UWAGA UWAGA
Poniżej zamieszczony został dodatkowy, obowiązkowy druk dla uczestników niedzielnego Grand Prix. Informacje w nim zawarte niezbędne będą, aby podczas przejazdów załóg można byłoby je maksymalnie zareklamować. 
 
 
Maciek Fijałkowski
Dyrektor
 
9 WBS GRAND PRIX 11.12.2015 15:28
 
 
 
Do finału tegorocznego sezonu w sportach samochodowych województwa warmińsko-mazurskiego coraz bliżej. W ten weekend odbywa się wieńczący ogólnopolski sezon 53 Rajd Barbórka, a za tydzień 20 grudnia wszyscy zawodnicy i miłośnicy aut spotykają się w Olsztynie na 9 Samochodowym WBS Grand Prix Olsztyna o puchar Prezydenta Olsztyna.
Poniżej zamieszczamy pierwsze niezbędne dokumenty dla uczestników i zawodników. Będą one sukcesywanie uzupełniane. Nowa trasa, nowy miejsce to niewątpliwie wyzwanie dla zainteresowanych. Zapraszamy
 
 
Finałowa runda 09.12.2015 00:33
 
W najbliższy weekend odbędzie się ostatnia runda tegorocznych zmagań w 2 Pucharze 5 Torów.
 
 
Poniżej przedstawiamy wyniki dotychczasowych zmagań zapraszając jednocześnie do udziału w rywalizacji
 
 
 
Szczęśliwa 13 15.11.2015 12:26
 
Piątek 13 bywa jednak szczęśliwy. To właśnie w piątek 13 załoga naszego klubu Kurp/Chlebowski w Hondzie Civic stanęła na starcie do ostatniej rundy rajdowych samochodowych mistrzostw Polski sezonu 2015 2 Rajdu Arłamów. Zadaniem na weekend dla chłopaków było ukończenie imprezy. Mając na uwadzę cały tegoroczny sezon Marcina i ilość pecha, datę rozpoczęcia imprezy zadanie wydawało się nad wyraz trudne. Jednak rozwaga "Kurpiaka" z dobrym zrozumieniem się ze Ryśkiem i waga zadania przyniosła efekt: metę, 12 miejsce w klasyfikacji generalnej, zwycięstwo w klasie HR4, a co się z tym wiąże podium mistrzostw Polski i tytuł
II V-CE MISTRZA POLSKI W KLASIE HR4 !!!!!!!!!!
 Po ubiegłorocznym zwycięstwie w SZUTER CUP, tegorocznym przejściu do najwyższej kategorii rywalizacji w kraju i zdobyciu tytułu oby okazało się to najlepszę drogą do rajdowego rozwoju Marcina czego mu życzymy a tytułu serdecznie gratulujemy
 
Zarząd Klubu 
Nasi na DAKARZE!!! 24.10.2015 14:35
 
 
Z niekłamaną przyjemnością informujemy że po raz pierwszy będziemy mieli reprezentanta naszego klubu wśród uczestników rajdu DAKAR 2016.
Urzędujący Mistrz Polski w rajdach płaskich Sebastian Rozwadowski będzie pilotem litewskiego zawodnika Benediktasa Vanagasa w Toyocie Hilux. Wczorajsza prezentacja Litewsko-Polskiego dakarowego teamu w ambasadzie litewskiej przybliżyła wszystkim gościom tą nową załogę. Sebastiana zadanie do najłatwiejszych należeć nie będzie gdyż Benediktas to najszybszy prywatny kierowca DAKARU 2015. Znając profesjonalne podejście SEBY do motorsportu jesteśmy przekonani że nie będzie to jednorazowy występ tej załogi w Dakarze a litewsko-polski zespół w niezmienionym składzie będzie trwał, trwał i trwał ;-)
 
Zarząd Klubu
 
Zmiana terminu rundy 24.10.2015 14:30
 
UWAGA UWAGA UWAGA
Chcielibyśmy poinformować że runda pucharu 5 torów zaplanowana na dzień jutrzejszy 25.10, wobec informacji uzyskanych od prezesa AK Mazurskiego przeniesiona została na 22.11.2015r
  
Nieoficjalne wyniki 21.10.2015 13:47
 
 
Każdy, kto liczył wyniki sezonu na bieżąco zapewne już wie wszystko, ale dla sprawdzenia obliczeń poniżej przedstawiamy nieoficjalne wyniki SZPAKW 2015. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek nieścisłości czy spostrzeżeń prosimy o kontakt. Gratulujemy wszystkim i zapraszamy na oficjalne zakończenie sezonu i wręczenie pucharów. Termin będzie grudniowy. Polecamy śledzenie naszej strony i FB
 
 
 
Cezary Raczkowki
Maciej Fijałkowski 
 
A miało być łatwo 18.10.2015 19:24
 
Trzech zawodników miało szansę dzisiejszego poranka na zdobycie szutrowego Pucharu Automobilklubu Warmińskiego. Poranna deszczowa aura sprawiła że tylko "prawdziwi twardziele" podjęli rękawicę i przyjechali na pod olsztyński tor we Frączkach.
Dzięki dużej pracy włożonej przez nasz klub w tor pod przewodnictwem DZIADKA Jurka Fortuny żaden deszcz nie jest w stanie negatywnie zaskoczyć żadnego z zawodników. Czasy uzykiwane przez najlepszych tylko potwierdziły nasze przekonania.
Marcin Skuracz pod nieobecność Marka Aszkiełowicza wcale nie miał łatwo aby obronić swą dominację na torze. W każdym z wyścigów Michał Dąbrowski w Peugeocie mimo drobnych problemów w przejeździe treningowym, powodował że Honda Marcina musiała podróżować szybciej i szybciej.
Do walki o najszybsze przejazdy włączył się jedyny zawodnik klasy GOŚĆ dzisiejszej niedzieli, pierwszy przegrany Szuter Cup 2015 ;-) Konrad Dudziński.


Czytaj więcej...
Runda SZPAKA 15.10.2015 11:28
 
 
Ostatnia runda Szutrowego Pucharu Automobilklubu Warmińskiego przed nami. Zainteresowani rywalizacją dobrze o tym wiedzą a wszystkim pozostałym przypominamy że to już w tą niedzielę 18 pażdziernika odbędzie się prawdopodobnie ostatnia okazja do walki na szutrowym torze we Frączkach. Poniżej przedstawiamy wyniki dotychczasowy spotkań aby każdy zainteresowany spojrzał jak wyglądają jego punkty i miejsce, aby porównał do swoich rywali i aby mógł wybrać strategię na niedzielę. 
Tradycyjnie uczestników zapraszamy od godziny 8:30 a kibiców na godzinę 11:00 kiedy rozpoczniemy sportową rywalizację. Czy zwycięzcą tegorocznej rywalizacji będzie Marcin Skuracz, Marek Aszkiełowicz, czy Piotr Szakal przekonamy się około godziny 14:00.
Do zobaczenia
 
 
 
Wyniki 2 P5T po 5 rundach 01.10.2015 15:20

 
 
 
 
 
Wobec zbliżającej się kolejnej rundy 2 Pucharu 5 Torów poniżej przedstawiamy wyniki tegorocznej rywalizacji po 4 rundach
 
3 Rajd 1001 Jezior 2015 08.09.2015 23:27

W związku z drobnym problemem natury informatycznej na stronie klubowej zamieszczamy pierwsze dokumenty na 3 edycję Rajdu 1001 Jezior. 
 
 
SZPAK po raz 4 03.09.2015 21:51
 
Kolejna runda Szutrowego Pucharu Automobilklubu Warmińskiego już w najbliższy weekend. W niedzielę zapraszamy wszystkich, którzy żyłkę rywalizacji i miłość do szutrów mają we krwi. Po spełnieniu "obywatelskiego" refendalnego obowiązku rajdowa jazda po torze szutrowym może przynieść jedyne ukojenie ;-) .  Wystarczy tylko samochód.
Jak zwykle zapraszamy uczestników od 8:30 do biura zawodów. Przejazdy na czas i najciekawsze chwile dla kibiców rozpoczynają się od 10:00. Do zobaczenia
 
Szutrowy koniec wakacji 18.08.2015 17:55
 
Zgodnie z kalendarzem naszego okręgu koniec wakacji to kolejne odsłony szutrowych zmagań w naszym regionie. Ostatni sierpniowy weekend to kolejna runda SZUTER CUP, ale już w najbliższy weekend zpraszamy na rozgrzewkę / trening / rywalizację na torze w podolsztyńskich Frączkach podczas kolejnej rundy Szutrowego Pucharu Automobliklubu Warmińskiego oraz Rundy Pucharu 5 Torów.
W tą niedzielę, tj: 23 sierpnia od godziny 8:30 zapraszamy wszystkich chętnych zawodników i uczestników a kibiców od godziny 10:00 do obserwowania zmagań kierowców.
Wobec warunków pogodowych trwających od długiego czasu możemy być pewni, że oprócz pozytywnych emocji wśród rywalizujących to czego nie zabraknie to będzie nasz uwielbiany frączkowy kurz........
Zapraszamy
 
 
Zarząd Klubu 
Super KJS - 18 Rajd Warmiński 2015 20.06.2015 11:52
 
W związku z oczekiwaniami kierowców amatorów, po "szybkim" zatwierdzeniu odpowiednich regulaminów, zapraszamy do uczestnictwa w Super KJS który zostanie rozegrany wspólnie z 18 Rajdem Warmińskim 2015.
Poniżej linki do odpowiednich dokumentów
 
Regulaminy 13.06.2015 11:46
 
W związku z chwilowym, drobnym problemem z serwerem strony rajdu www.rajdwarminski.pl poniżej umieszczamy regulaminy i druki zgloszenia 
 
 
 
Odwiedziło nas osób
Edycja | Administracja