
Sezon 2021 na dobre się zakończył. Silniki wystygły. Samochody odpoczywają w garażach i wiele z nich niewątpliwie jest pobudzanych na nowo do życia na sezon 2022. Dla zawodników i uczestników imprez rajdowych jest to najlepszy czas na odbieranie pucharów za osiągnięte wyniki. W roku 2021 odbyły się po raz pierwszy Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Powiatu Olsztyńskiego - Szlakami Świętej Warmii . Pierwszymi Mistrzami RSMPOL w klasyfikacji generalnej zostali MARKIEWICZ ŁUKASZ - MAJEWSKI MARCIN OKR Subaru Impreza V-ce Mistrzami zostali KAMIŃSKI FILIP - LEWANDOWSKA ILONA Lubawski Klub Rajdowy Subaru Impreza trzecie miejsce zdobyli SOKAL TOMASZ - SOKAL DIANA NZ Subaru Impreza 4. Ciechowski Robert - Franczak Piotr Automobilklub Polski Opel Astra GSI 5. Tymoszczuk Włodzimierz - Brzeziński Jacek OKR Mitshubishi Lancer 6. Ostrówka Marcin - Jarząbek Dawid AMK Drwęca Ostróda Ford Fiesta 7. Rudzki Krzysztof - Rudzka Wioleta Automobilklub Warmiński Ford Focus 8. Ujazdowski Zbigniew - Ujazdowski Damian Automobilklub Orski Honda Civic 9. Idziak Adrian - Majkowski Przemysław Automobilklub Mazurski Opel Astra GSI 10. Harasim Piotr - Hinz Damian Automobilklub Warmiński Peugeot 206 RC klasa GOSC i K5 klasa K4 K3 K2 Wszystkim uczestnikom rozgrywek RSMPOL serdecznie gratulujemy i czynimy wszystko, aby uroczyste wręczenie pucharów miało miejsce podczas JAZDY Z MISTRZEM , imprezy organizowanej w ramach 30 FINAŁU WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY 30 stycznia 2022 roku przy CH Carrefour w Olsztynie Zarząd AKW
|