O nas
Władze
Galeria
Organizujemy
Kontakt
Doł‘cz do nas!
Najbliższe imprezy
 
SZKOLENIE
- licencja zawodnika ND-R
23-24.03.2024 
- licencja sędziego kl I i II
23.03.2024 
 
 
Olsztyn
Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych
 
---------------------------
 
WALNE ZEBRANIE CZŁONKÓW KLUBU
 
 
25.03.2024r godz 18:00
 Olsztyn
Zespół Szkół Elektronicznych i Telekomunikacyjnych
 

Sponsorzy
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Warmiński Bank Spółdzielczy
Miasto Olsztyn
Powiat Olsztyński
Gmina Świątki
Gmina Jonkowo
Manor Hotel
Regeneracja Olsztyn

Aktualności

2 SGP GAZCUP 2008 za 3 dni 04.12.2008 11:47

 

Prace organizacyjne przed sobotnio – niedzielnymi imprezami dobiegły końca. Karty i książki drogowe oraz numery startowe na 2 Rajd o Puchar Dyrektora Gazowni Olsztyńskiej jak i 2 Samochodowe Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008 są już przygotowane. Liczba zgłoszeń na Grand Prix przy ulicy Nowowiejskiego przerosła nasze oczekiwania. 47 zgłoszeń które wpłynęły do 2 grudnia potwierdziło jak popularne są sporty motorowe w naszym regionie. Największy „ból głowy” przysporzyło ustalenie listy zgłoszeń dopuszczonych do Grand Prix. Po ich weryfikacji w oparciu o regulamin uzupełniający 2 Samochodowego Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008 lista ta została zatwierdzona.

Proszę wszystkich o bezpieczną jazdę, życzę osiągnięcia mety i uzyskania jak najlepszych wyników .

 

 

Dyrektor

Wojciech Fijałkowski

 

- Lista dopuszczonych do startu + rezerwowa

- Harmonogram KJS

- Trasa Grand Prix

- LISTA STARTOWA 2 DNIA

 

2 GRAND PRIX tuż, tuż... 28.11.2008 15:32

 

 

 

Do rywalizacji na tradycyjnej trasie przy ulicy Nowowiejskiego ( INKA - Dworzec Zachodni -  INKA ) podczas 2 Samochodowego Grand Prix Olsztyna „GAZCUP 2008” pozostał już tylko tydzień. Zarząd Automobilklubu Warmińskiego, głównego organizatora imprezy, stawia sobie za cel by ta impreza stanowiła cykliczne ukoronowanie sezonu sportów motorowych na Warmii i Mazurach „ Chcielibyśmy, aby ta impreza za kilka lat stała się tradycją w Olsztynie a także poza jego granicami” – mówi dyrektor imprezy Wojciech Fijałkowski – „Wszystkie pozwolenia niezbędne do przeprowadzania imprezy już są w klubie a organizację imprezy dopinamy już na „ostatni guzik””

Zgłoszone Lancery Zbyszka Staniszewskiego, Piotra Dyjaka czy „potwory” o niespotykanej mocy klanu Ludwiczaków gwarantują niesamowite emocje podczas przejazdów. Kierowcy zgłoszeni w samochodach napędzanych na jedną oś napewno będą starali się dotrzymać kroku czteronapędowym autom, co pokazały ubiegłoroczne wyniki. Będzie to jedna z nielicznych możliwości konfrontacji umiejętności kierowców amatorów z „zawodowcami”. Wierzymy, że dużą frajdę dla publiczności dostarczą przejazdy „Szajowozów”.

Wpłynęły zgłoszenia od wielu kierowców i wolnych miejsc pozostało już nie wiele. Termin zgłoszeń do Grand Prix upływa w najbliższy wtorek 2 grudnia.

 

Serdecznie Zapraszamy

 

Plakat 2 Grand Prix GAZCUP 2008 26.11.2008 13:22

 

 

Pierwsze zgłoszenia na GRAND PRIX już wpłynęły. 19.11.2008 12:52

 

Pierwsze zgłoszenia na 2 Samochodowe Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008 już wpłynęły. Zwycięzca 1 Grand Prix Zbigniew Staniszewski w swym Mitsubishi będzie chciał powtórzyć sukces z ubiegłego roku.

 


Czytaj więcej...
2 Samochodowe Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008 12.11.2008 12:52

 

Niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia

2 Samochodowego Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008.


Czytaj więcej...
Nowe Kurtki Klubowe 09.11.2008 21:31

 

W związku z zaplanowanym szyciem nowych kurtek klubowch, bardzo proszę o dostarczenie klubowch polarów do 14 listopada ( najbliższy piątek) do klubu. Są one niezbędne do właściwego dopasowania do szytych kurtek.                  

Polary proszę przekazać pani Milenie Domańskiej-Smekla lub osobiście do mnie

                                                                                             V-ce prezes d/s organizacyjnych

                                                                                            Wojciech Fijałkowski

 

IX Runda MPRC w Toruniu 14.10.2008 14:18

 

Zwycięstwem Piotra Dyjaka zakończyła się IX Runda Mistrzostw Polski RC 2008. Nasz prezes okazał się najszybszym zawodnikiem w Dywizji 1 na torze w Toruniu. Jego Misubishi Lancer okazał się najbardziej niezawodnym pojazdem wśród najmocniejszych aut. Niezbyt regularne starty w sezonie 2008 pozwoliły mu na zajęcie "tylko" 4 miejsca na koniec sezonu. W IX rundzie zadebiutował również nasz klubowy, rajdowy kolega Tomek Dębowski. Niestety sama wola walki i perfekcyjne przygotowanie sprzętu w torowych zmaganiach nie wystarczają o czym boleśnie przekonał się Tomek. Naprawa uszkodzonego w pierwszym wyścigu kwalifikacyjnym auta , podczas jednego z wielu wyścigowch incydentów, zabrała zbyt wiele czasu i zawodnik nie mógł wystartować w kolejnej kwalifikacji co przekreśliło jego szanse na dobry wynik.

Wierzymy że w sezonie 2009 starty naszego Prezesa jak i Tomka będą bardziej regularne a na koniec sezonu będziemy cieszyli się ze zdobytych przez nich tytułów.

 

Oficjalne wyniki 3 Rajdu o Puchar Prezesa PTHW 13.10.2008 09:10

 

Klasa 1                           Klasa 2                           Klasa 3                           Klasa 4

Klasa GOŚĆ                                         Klasyfikacja Generalna

 

3 Rajd o Puchar Prezesa PTHW 07.10.2008 11:31

 

Już w najbliższy weekend odbędzie się 3 Rajd o Puchar Prezesa PTHW. Przygotowanych zostało 11 prób sportowych o łącznej długości 9 km. Mamy nadzieje że nowe konfiguracje prób przypadną wszystkim uczestnikom do gustu. Rywalizację rozpoczynamy o godzinie 9:30 na placu przy PTHW (parking MAKRO), póżniej Plomozbyt, plac apelowy na Policji, parkingi przy hotelu Manor i po przejechaniu 3 pętli, około godziny 14:48 powrót na próbę przy PTHW (parking MAKRO).

 

Po rozegraniu 1 próby na parkingu przy MAKRO o godzinie 13:00 rozegrany zostanie kolejny pojedynek Policjanci olsztyńskiej drogówki kontra Dziennikarze. Rywalizować będą m.in. za kierownicą Skody Fabii udostępnionej przez PHU Polmozbyt w Olsztynie. Firma ta zaprezentuje również najnowszy model Skody Superb. Wszystkich tych którzy liczyli na rywlizację policjantów w radiowozach z włączonymi syrenami i poczują się zawiedzeni - przepraszamy. Zaplanowany jest konkurs dla kibiców z zakresu wiedzy BRD. Zaprezentowany zostanie przez WORD w Olsztynie symulator zderzeń.

Wszystkich serdecznie zapraszamy

 

Komunikat nr 1

Regulamin Uzupełniający

 

Wyniki Weekendowych Zmagań 02.09.2008 08:52

 

Klasyfikacja gen. KJS CR i SZSMO - Sobota             Klasyfikacja gen. KJS CR i SZSMO - Niedziela

 

Wyścigi na Frączkach 29.08.2008 11:17

 

Zarząd klubu informuje że zawody przełożone z 23-24.08.2008r odbędą się w dniach 30-31.08.2008. Po dzisiejszej inspekcji toru we Frączkach podjęto decyzję o przeprowadzeniu wyścigów. Regulaminy i harmonogram rund jest taki sam jak w dniu 23-24.08.2008r. Informujemy również że zgodnie z tradycją po sobotnich zawodach nastąpi równanie toru przed rundą niedzielną.

Zycząc zawodnikom udanej rywalizacji i osiągnięcia mety, zapraszamy wszystkich kibiców sportów motorowych na tor we Frączkach.

                                                                                                                                      Zarząd klubu

 

Ubezpieczenie NNW 21.08.2008 12:16

 

Uprzejmie przypominam iż zgodnie z & 11 Regulaminu Konkursowej Jazdy Samochodowej Cross - Rally o Puchar Prezesa ZO PZM w Olsztynie na rok 2008 każdy uczestnik ( a nie samochód ) KJS CR MUSI posiadać ubezpieczenie od NNW.

Ubezpieczenia te będą sprawdzane przed znajbliższymi zawodami.

 

                                                                                                            Dyrektor Zawodów

                                                                                                            Marek Smekla

Wyścigi na Frączkach 14.08.2008 14:14

 

Już za niespełna 2 tygodnie 23 i 24 sierpnia, na torze w podolsztyńskich Frączkach odbędzie IV I V runda KJS Cross - Rally oraz III i IV runda Szutrowych Samochodowych Mistrzostw Okręgu. Zaplanowane są po dwa przejazdy treningowe i 3 wyścigowe. Przewidziane jest równanie toru przed zawodami sobotnimi jak i podrównanie po nich, tak aby w niedzielnej rundzie wszyscy zawodnicy mogli skupić się na rywalizacji, a nie na omijaniu powstałych wsześniej dziur.

 

Zapraszamy wszystkich chętnych kierowców amatorów jak i kierowców licencjonowanych, dysponujących odpowiednimi samochodami do uczestnictwa w nich. Zapraszamy również kibiców aby dopingowali swoich faworytów i ulubieńców.

 

-dotychczasowa nieoficjalna klasyfikacja sezonu w KJS CR

 

Tylko pogoda nie dopisała 14.08.2008 13:08

 

5 sierpnia 2008 roku na Stadionie Leśnym odbyła się kolejna już prezentacja naszego klubu, mająca na celu przybliżenie olsztyniakom działalności klubowej i popularyzacji sportu samochodowego amatorskiego i profesjonalnego. W czasie IV Festynu sportowo - rekreacyjnego "Przywróćmy blask Stadionowi Leśnemu", prezentacja samochodów rajdowych i rallycrossowych.............

 


Czytaj więcej...
Prezentacja Automobilklubu Warmińskiego 30.07.2008 11:21

W dniu 05 sierpnia br. o godz. 16:30 podczas festynu na Stadionie Leśnym w Olsztynie odbędzie się prezentacja Automobilklubu Warmińskiego.

Serdecznie zapraszamy więc naszych klubowych zawodników do zaprezentowania swoich ,,rajdówek" na płycie boiska, zbiórka o godz. 16:15 przy dawnym WDK-u.

Zachęcamy również wszystkich naszych członków i sędziów do udziału w tejże prezentacji odzianych w klubowe koszulki.

                                                                                                                                    Zarząd Klubu

4 Rajd Lotos Baltic Cup 30.07.2008 10:12

   

W dniach 25-26 lipca na kaszubskich szutrach rozegrany został 4 Rajd Lotos Baltic Cup ....


Czytaj więcej...
Uwaga Impreza! 28.05.2008 14:42

 

Zakończył się 11 Rajd AGAPIT 2008. Jestem bardzo zadowolony z jego przebiegu. Były to zawody przeprowadzone bezpiecznie i dzięki wszystkim sędziom obsługującym ten rajd profesjonalnie.

Dziękuję za pomoc koleżankom i kolegom, sędziom z AK Nowomiejskiego, Motoklubu Olsztyn  i Olsztyńskiego Klubu Rajdowego. Szczególne podziękowania składam moim młodym kolegom z AK Warmińskiego.

       Zapraszam Was wszystkich na porajdową imprezę w klubie DAKAR w Olsztynie ul. Jaroszyka 3 w piątek 30 maja 2008 roku na godzinę 19:00.

Proszę przyjść bez stresu i w dobrych humorach!

 

                                                                                     Dyrektor Rajdu       

                                                                              Wojciech Fijałkowski

 

Wyniki Oficjalne 11 Rajdu AGAPIT 2008 RSMO 28.05.2008 14:31

 

Klasyfikacja Generalna                             Klasa 2                          Klasa 3

 

Komunikat OKSS 21.05.2008 21:39

 

K O M U N I K A T   OKSS

Data:21.05.2008 roku, godz.21:15 

od: Prezydium OKSS przy ZO PZM w Olsztynie

do: wszystkich załóg uczestniczących w 1 Rundzie RSMO

W związku z zastrzeżeniami przekazanymi telefonicznie przez członka GKSS Pana Andrzeja Górskiego członkom OKSS, co do startu w 1 Rundzie RSMO samochodów w klasie IV oraz po konsultacjach z Panem Arkadiuszem Sąsarą - kierownikiem biura sportu - oraz przewodniczącym GKSS Panem Piotrem Tonderskim, Prezydium OKSS podejmuje decyzję o wycofaniu z 1 Rundy RSMO klasy IV

                                                                         Prezydium OKSS

 

Odwiedziło nas osób
Edycja | Administracja