O nas
Władze
Galeria
Organizujemy
Kontakt
Doł‘cz do nas!
Najbliższe imprezy
FRĄCZKI

1.Runda SZPAK,

19 maja 2019 roku,
 
godz. 10:00.
 
Otwarcie toru. 

Sponsorzy
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Warmiński Bank Spółdzielczy
Miasto Olsztyn
Powiat Olsztyński
Gmina Świątki
Gmina Jonkowo
Manor Hotel
Regeneracja Olsztyn

Aktualności

21 Rajd Warmiński - TOYOTA 2018
 

Warmińskie rajdy szutrowe to kwintesencja sztuki rajdowej, a Rajd Warmiński-TOYOTA 2018 to spotkanie właśnie tych wszystkich, którzy walkę o sekundy na szutrze mają w sercu. Nieodległy termin największego rajdowego święta Rajdu Polski – eliminacji Mistrzostw Europy i rundy Mistrzostw Polski – pozwala mieć pewność na obecność wielu utytułowanych zawodników.

Już po raz 21 w tym roku Automobilklub Warmiński organizuje Rajd Warmiński-TOYOTA 2018. W dniach 15-16 września zapraszamy zawodników (RO) i uczestników(SKJS) do rywalizacji na pod olsztyńskich szutrach. Będzie to kolejna runda Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Pomorza i Rajdowego Samochodowego Pucharu Warmii i Mazur. Na terenie przyjaznych rajdom gmin Jonkowo, Świątki i Dywity przygotowaliśmy 9 odcinków specjalnych (6 SKJS) o łącznej długości około 50 kilometrów. Trasa rajdu przygotowana została bardzo kompaktowo. Rajd rozpoczynamy sobotnim, porannym zapoznaniem, później o godzinie 14:00 nastąpi Badanie Kontrolne (wg Harmonogramu), a o godzinie 17:30 na rynku olsztyńskiego starego miasta nastąpi prezentacja załóg i ich samochodów podczas oficjalnego startu imprezy. Walkę na odcinkach specjalnych załogi rozpoczną w niedzielny poranek. Około godziny 15:30 na parkingu przy zatoce Miłej w Olsztynie przewidziana została ceremonia mety rajdu i wręczenie pucharów najlepszym załogom.

Zapraszamy zawodników i uczestników do udziału w imprezie a kibiców do kibicowania swoim faworytom na trasie. Po więcej informacji zapraszamy na www.akwarminski.pl i klubowego FB

 

Dyrektor Rajdu

Maciej Fijałkowski   

<< Powrót
Odwiedziło nas osób
Edycja | Administracja