O nas
Władze
Galeria
Organizujemy
Kontakt
Doł‘cz do nas!
Najbliższe imprezy
FRĄCZKI

1.Runda SZPAK,

19 maja 2019 roku,
 
godz. 10:00.
 
Otwarcie toru. 

Sponsorzy
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Warmiński Bank Spółdzielczy
Miasto Olsztyn
Powiat Olsztyński
Gmina Świątki
Gmina Jonkowo
Manor Hotel
Regeneracja Olsztyn

Aktualności

Pierwsze zgłoszenia na GRAND PRIX już wpłynęły.

 

 

Pierwsze zgłoszenia na 2 Samochodowe Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008 już wpłynęły. Zwycięzca 1 Grand Prix Zbigniew Staniszewski w swym Mitsubishi będzie chciał powtórzyć sukces z ubiegłego roku. Nasz prezes Piotr Dyjak usilnie będzie się starał Zbyszkowi w tym przeszkodzić zgłaszając się w rallycrossowej odmianie Lancera. Swoją obecność anonsował  również największy pechowiec pucharu C2R2 roku 2008 Radek Typa. Swoje nowe samochody w nowych barwach zaprezentują Marcin Abramowski wraz z Tomkiem Trembickim. Na trasie 2 Grand Prix nie może zabraknąć członka naszego klubu Tomka Kołodziejka wraz z Piotrem ( PEPE ) Pasztaleńcem jeszcze (?) w Maździe 323.

 

W związku z przygotowaniami do Grand Prix w klubie gościliśmy Vice mistrza Świata w rajdach Cross- Country Krzysztofa Hołowczyca. Krzysztof Hołowczyc podzielił się przeżyciami z zakończonego przed kilkoma dniami rajdu UAE Desert Challenge w Emiratach Arabskich, jak również opowiedział o swoich planach na najbliższą przyszłość:

„ Bardzo żałuję, że nie będę mógł osobiście wystartować w 2 Samochodowym Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008. Już od 24 listopada rozpoczynam intensywne przygotowania do Rajdu DAKAR 2009, który wystartuje 3 stycznia w Argentynie. Dlatego też moim kolegom życzę udanej imprezy, publiczności dużo wrażeń z efektownych przejazdów, a wszystkim bezpiecznych zawodów. Z w/w powodu prawdopodobnie nie wystartuję również w Barbórce Warszawskiej, co wcale nie oznacza, że ORLEN TEAM będzie nieobecny na Karowej” – powiedział K. Hołowczyc zapraszając fanów i kibiców na spotkanie „W DAKARZE przed DAKAREM”.

 

 


<< Powrót
Odwiedziło nas osób
Edycja | Administracja