O nas
Władze
Galeria
Organizujemy
Kontakt
Doł‘cz do nas!
Najbliższe imprezy
FRĄCZKI

1.Runda SZPAK,

19 maja 2019 roku,
 
godz. 10:00.
 
Otwarcie toru. 

Sponsorzy
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Warmiński Bank Spółdzielczy
Miasto Olsztyn
Powiat Olsztyński
Gmina Świątki
Gmina Jonkowo
Manor Hotel
Regeneracja Olsztyn

Aktualności

2 Samochodowe Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008

 

Niespełna miesiąc pozostał do rozpoczęcia 2 Samochodowego Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008. Już 7.12.20008 roku od godziny 13:30 na przygotowanej trasie od DHU INKA do Dworca Zachodniego będzie można oglądać przejazdy samochodów rajdowych. Dla wielu kibiców sportów motorowych będzie to ostatnia w tym roku okazja do obejrzenia rywalizacji „zawodowych” kierowców rajdowych z „amatorami”. Kierowcy rywalizujący na trasach mistrzostw Świata, mistrzostw Polski czy pucharu PZM podczas tego startu zmierzą się nie tylko z czasem, ale także z kierowcami rywalizującymi w mistrzostwach okręgu KJS czy KJS – CR. Jak pokazuje krótka historia olsztyńskiego Grand Prix kierowcy "amatorzy" łatwo skóry nie sprzedają. Niewątpliwym uatrakcyjnieniem listy startowej będą „szajowozy” za kierownicą których najszybciej, najłatwiej i najtaniej można rozpocząć zabawę z motosportem. Przy rampie startowej już od godziny 12:00 odbywać się będą konkursy  z nagrodami ufundowanymi przez Gazownię Olsztyńską. Zaprezentowane zostaną samochody z instalację na gaz ziemny. Specjalści z Gazowni odpowiedzą na wszystkie nurtujące kierowców pytania, a chętni do przejadzki samochodami zasilanymi gazem ziemnym będą mieli taką możliwość.

 

Aby wziąć udział w 2 Samochodowym Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008 należy posiadać samochód ( klatka bezpieczeństwa i tylne kanapy nie stanowią wyposażenia obowiązkowego ) i do dnia 02.12.2008r  wypełnione zgłoszenie dostarczyć do klubu. W zawodach mogą wziąć wszyscy chętni, ale w przypadku większej liczby zgłoszeń (ponad 25) zachowane będzie postanowienie z części III pkt 1 Regulaminu Uzupełniającego.

 

Udział w 2 Samochodowym Grand Prix Olsztyna GAZCUP 2008 w żadnym stopniu nie będzie powiązany z wynikami 2 Rajdu o Puchar Dyrektora Gazowni Olsztyńskiej ( runda Mistrzostw Okręgu ), który rozegrany zostanie w dniach 06 – 07.12.2008r, a o którym więcej szczegółów już wkrótce.

 

 

 

 Dyrektor Zawodów

 


<< Powrót
Odwiedziło nas osób
Edycja | Administracja