Manor Hotel
Regeneracja Olsztyn

Aktualności

4 Rajd Lotos Baltic Cup

W dniach 25-26 lipca na kaszubskich szutrach rozegrany został 4 Rajd Lotos Baltic Cup.

Dużo emocji dostarczył nam nasz klubowy zawodnik Piotr Lewandowski jadący z Piotrem Dargiewiczem Daewoo Lanosem w klasie N2 zdobywając 7 miejsce w klasyfikacji generalnej i 2 miejsce w klasie N2, tracąc pierwszą pozycję w klasie o jedyne 6,4 sekundy do Macieja Cywińskiego i Szymona Gospodarczyka. Wielkie brawa i słowa uznania.

Na podium w klasyfikacji generalnej uplasowali się Piotr Jędrusiński z Tomaszem Maciuszkiem, na 2 miejscu z 16,8 sekundową stratą Rafał Maliński i Kacper Pietrusiński, trzeci był Michał Rechnio z Markiem Bała.

W Rajdzie tym wystartował również nasz klubowy zawodnik Bartosz Zaborniak jadący Skodą Felicją w klasie N1, ale awaria pompy wody i uszczelki pod głowicą na trzecim oesie nie pozwoliła Bartkowi ukończyć rajdu.