O nas
Władze
Galeria
Organizujemy
Kontakt
Doł‘cz do nas!
Najbliższe imprezy

Sponsorzy
Województwo Warmińsko-Mazurskie
Warmiński Bank Spółdzielczy
Miasto Olsztyn
Powiat Olsztyński
Gmina Świątki
Gmina Jonkowo
Manor Hotel
Regeneracja Olsztyn

Aktualności

31 Rajd Kormoran

 

Tegoroczny Rajd Kormoran został reaktywowany po kilkuletniej przerwie jako Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Okręgu Olsztyńskiego. Nowe trasy i mniej doświadczeni miejscowi kibice stawiali wiele niewiadomych przed organizatorami.

Nasi sędziowie razem z Motoklubem Olsztyn odpowiadali za OS 2/4. Dzięki dośwadczeniu naszych sędziów, na "naszej" części Os-u nie było żadnego problemu z zabezpieczeniem, mimo pikniku sympatycznych pracowników żwirowni. Dzięki naszej stanowczości jak i naszej determinacji byli oni jedną z bardziej zdyscyplinowanych grup kibiców.

W rajdzie wzięło udział kilku zawodników z naszego klubu. Był to rajd dosyć dla nich pechowy. Piotrek "LEWY" Lewandowski jadąc już po zwycięstwo w rocznej klasyfikacji RSMO i w klasie na ostatnim Os-ie przekonał się jakże brutalny jest sport rajdowy. Awaria skrzyni biegów. Sławkowi Wąsowkiemu również nie dane było czytać swojemu kierowcy notatek przez cały rajd. Jedynie Adam Zyser w swojej 206 oraz Radek Grotkowski z pilotującym go po raz pierwszy kierowcą Bartkiem Zaborniakiem cieszyli się z osiągnięcia mety. Wszystkim im gratulujemy.

Wierzymy że WSZYSTKIE kluby w sezonie 2008 będą dalej z sobą współpracowały i że liczba 4  prawdziwych rajdów samochodowych w regionie nie ulegnie zmniejszeniu czego sobie i wszystkim zainteresowanym życzymy


<< Powrót
Odwiedziło nas osób
Edycja | Administracja